hakkımızda

Şukursan grup yangın algılama ve güvenlik sistemleri 2004 yılında faaliyete başlayan şirket, bugün yaygın bayi ve satış kanalı na sukursan.com ve mobil platformlarıyla İstanbul Esenler subemizden Türkiye'nin her yerinde hizmet vermektedir. Konvansiyonel yangın sistemleri,zayif akım, ses ve görüntü sistemlerinden teknoloji ürünlerinde yüzlerce markanın binlerce ürününü tüketicilerle buluşturmaktadır. Kuruluşundan itibaren istikrarlı bir şekilde büyürken; güvenilirliği, yaygınlığı, farklılaşan hizmetleri ve yenilikçi atılımlarıyla öncü teknoloji toptanci ile konumunu pekiştirmektedir. Konusunda uzman çalışanlarıyla, müşterilerin hayatına değer katan ürün ve hizmetleri çeşitlendirmeye devam etmektedir.

Şükürsan Grup gelişen teknolojiyi takip ederek pazar ihtiyaçlarını karşılamayı ve üstün ürün kalitesi ile etkin hizmet vermeyi taahhüt eder. Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak satış öncesi ve sonrasında eksiksiz hizmet vermek üzerine odaklanmıştır..
 

ŞÜKÜRSAN GRUP 2004 yılında 18 yıllık tecrübenin ve birikimin profesyonel ticaret hayatına yansıtarak başlamış olup 2011 yılında kendini ve vizyonunu yenileyerek Esenler’de müşterilerine hizmet vermeye devam etmiş, yaptığı işlerin arkasında durarak kendini her gün dünya teknolojisi içerisinde yenilemeyi ilke edinmiştir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için tüm gayret ve imkânlarını sonuna kadar kullanmaktadır. Dürüstlük, doğruluk, insan sevgisi ve ticari ahlak kurallarına bağlı bir felsefeyi benimsemiştir. Firmamız ticareti sadece kendi menfaatlerini gözeterek değil, karşılıklı çıkarlar doğrultusun da yapmayı ilke edinen bir firmadır. Günümüz rekabet koşulları içerisinde piyasa şartlarına uygun, en iyi mal ve hizmeti sizlere verebilmek birinci ilkemizdir. Biz her zaman ihtiyaçlara cevap veren, farklı, rekabet şansı yüksek ürünleri ile müşterilerimizi desteklemeyi, özgün tasarımlar ve beklentilerin ötesine geçecek ürünleri geliştirmek, müşterilerimizin de ürünlerimizi karlı ve süratli bir şekilde tüketmelerini amaçlıyoruz.

ŞÜKÜRSAN GRUP olarak hiçbir zaman insanların sorun olarak karşılarına çıkacak mal ve hizmet vermemişizdir. Piyasadaki rekabet ortamında ayakta durabilmek başkalarının malını baltalamak, ucuz mal satıp tüketicilere dağıtmak, kalitesi düşük malların kalite bakımından yüksek mallarla aynı eş değerde tutmak, başkalarının müşterilerine gidip diğer firmaları karalamak gibi ticari ahlaka sığmayan davranış ve tutumda bulunmak firma olarak kesinlikle yapmadığımız ve benimsemediğimiz bir davranıştır. Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz bu yazıda, firmamızın çalışma özverisini ve hangi kurallara bağlı olarak çalıştığımızı sizlerle paylaşmak, bu paylaşımla sizlerin nasıl bir firmayla çalıştığınızdan emin olmanıza yardımcı olmak amacını gütmektedir. ŞÜKÜRSAN GRUP olarak; “İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.” Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız.

ŞÜKÜRSAN GRUP ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor. “İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.” Belki hiç bir Teknoloji firmasının yapmadığı kadar, sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz. “Bahane değil çözüm üretiyoruz.” Birçok farklı firmanın önemli ürünlerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz.
​ Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu ürünler üzerinde çalışırken “bahaneler” değil, “çözümler” üretiyoruz… “Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.” Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her ürün için iş akışını düzenliyor ve tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz. Elbette ŞÜKÜRSAN GRUP’u farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz. Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz…

EN İYİ SERVİS

EN İYİ SERVİS

Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır.

EN İYİ ÜRÜN

EN İYİ ÜRÜN

Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Lorem Ipsum pasajlarının birçok çeşitlemesi vardır. Ancak bunların büyük bir çoğunluğu mizah katılarak veya rastgele sözcükler eklenerek değiştirilmişlerdir. Eğer bir Ipsum pasajı kullanacaksanız, metin aralarına utandırıcı sözcükler gizlenmediğinden emin olmanız gerekir.

EKİBİMİZ

Yaygın inancın tersine, Lorem Ipsum rastgele sözcüklerden oluşmaz. Kökleri M.Ö. 45 tarihinden bu yana klasik Latin edebiyatına kadar uzanan 2000 yıllık bir geçmişi vardır.

KEMAL OKUR
Connect
MELTEM SEVEN
Connect

MELTEM SEVEN

pazarlam kordinatürü

MURAT ORAN
Connect

MURAT ORAN

Satış Sorumlusu